Cato-Eiksund-Rogne-sel-Ford.Kjell-Krumsvik-sel-Nissan.

Din bilforhandlar på søre Sunnmøre

Kjell Krumsvik og Cato Eiksund Rogne sel Nissan og Ford frå søre Sunnmøre sine mest moderne salslokaler. Ta turen til Hovdebygda i Ørsta kommune for ein kjempegod bilhandel.



Det er to bilselgarar med godt humør og glimt i auget som ønskjer velkomen til potensielle bilkjøparar. Sjølv om den godt belyste bilhallen er full av splitter nye bilmerker frå Ford og Nissan, kan også Ørsta Bil by på eit komplett bilvarehus for dei fleste lommebøker. 


Ta deg ein tur då vel!




Les mer...

2018-09-20 13.15

matthias-mullie-RvDc461s1EI-unsplash

Kroatia – et land som rommer mer enn kysten

Artikkel Kroatia forbindes ofte med sol, bading og klart hav, men landet har langt flere sider enn det førsteinntrykket mange sitter igjen med. Bak kystlinjen skjuler det seg et mangfold av landskap, historiske...
solaparkettsliperi3

Miljøvennlig og rimelig tiltak gjør slitte tregulv som nye igjen

Artikkel Bærekraftig, enkelt og rimelig: Gulvsliping sparer både miljøet og lommeboken, ifølge Thomas Liestøl, daglig leder og eier av Sola Parkettsliperi AS.

    Kontaktinformasjon

    hytte

    Utnytt din gamle hyttes potensiale

    Hyttekulturen står sterkt i det norske samfunnet. Mange har hytter som har gått i arv gjennom generasjoner, og som med tiden trolig har blitt slitt og trenger oppussing. I dag bygges det nye hytter for fullt, og dessverre blir mange eldre hytter stående tomme eller revet ned for å bygge nytt. 

    sigmund-eTgMFFzroGc-unsplash

    Digitale møter: Tips for nybegynnere

    Sagt ja til å holde dine første digitale møter? Tips om hvilken plattform, tekniske problemer & møteagenda finner du her.

    93909511-f1e9-468e-bcc8-216c5ed2a48ehttps-__unsplash.com_photos_3XQI4AjG36c

    Hvem har ansvaret for brannsikkerheten i borettslag og sameier?

    Ansvaret for brannsikkerheten i et borettslag eller sameie er delt mellom eieren av bygget og styret. Men beboere har også et ansvar. Her kan du lese mer.

    Arkiv